Dziś jest: wtorek, 10 grudzień

Imieniny: Julii, Bogdana, Grzegorza

wstecz
Pokoje gościnne BURTEK
Zakopane - zdjęcie pierwszeZakopane - zdjęcie drugieZakopane - zdjęcie trzecie
Ośrodek mieści się w dzielnicy Zakopanego - Olcza, (ok. 3 km od centrum) jest on usytuowany w bocznej uliczce, jeżeli są Państwo zainteresowani odpoczynkiem z dala od ruchliwych ulic zapraszamy. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski.
Posiadamy pokoje z łazienkami i TV (35-45 zł/os.) oraz z łazienkami na korytarzu (25-30 zł/os.). Pokoje są 2-, 3-, 4-, 5-osobowe.
Jest dostęp do kuchni, ale również w naszej ofercie znajduje się wyżywienie (10 zł/os. - śniadanie, 15 zł/os. - obiadokolacja).
W ośrodku posiadamy świetlice w wystroju regionalnym z kominkiem, ewentualnie mamy grill do Państwa dyspozycji. Dla turystów odwiedzających po raz pierwszy Zakopane służymy radą.
Koło domu znajduje się parking. Chcemy stale ulepszać nasz ośrodek, aby mogli Państwo miło spędzać u nas czas. W tej chwili budujemy plac zabaw dla dzieci oraz boisko do gry w siatkę.

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH PROPONUJEMY DUŻE ZNIŻKI!! Obok domu jest miejsce na autobus oraz zapewnione bezpieczne wysiadanie. Posiadamy 55 miejsc noclegowych.
Zapraszamy do naszego ośrodka.

Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia w Zakopanem w ośrodku BURTEK!

Oferujemy Państwu możliwość spędzenia świąt w urokliwym miejscu pełnym rodzinnej atmosfery. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej okolicy skąd rozpościera się widok na całe Tatry, znajduje się on z dala od ruchliwych ulic.
Proponujemy Państwu uczestnictwo w przygotowaniu i nadaniu temu miejscu magicznej świątecznej atmosfery dzięki wspólnemu ubieraniu choinki.
Przyrządzamy tradycyjną Wigilię, do której będzie przygrywać kapela góralska, a wszystko będzie się odbywać w świetlicy w stylu regionalnym z kominkiem. Po kolacji przybędzie do nas z Laponii sam Święty Mikołaj by rozdać prezenty grzecznym dzieciom.*
W dniu Bożego Narodzenia po świątecznej obiadokolacji istnieje możliwość zorganizowania kuligu z pochodniami.
Mamy nadzieje że chwilę spędzone w górach zapadną Państwu na długo w pamięci.

Serdecznie zapraszamy!

Oferta cenowa:
Minimalny pobyt 4 noce w okresie 20.12 -27.12.2011 r.
Cena od osoby 100 zł/dzień.
Dla dzieci zniżki!
Cena zawiera nocleg oraz wyżywienie.
*wymagana wystarczająca ilość chętnych


Informacji o wolnych terminach udzielamy telefonicznie bądź przez e-mail.

Pokoje: 2os, 3os, 4os, inne

Zniżki dla dzieci: TAK

Wyżywienie na miejscu: TAK

Parking na terenie posesji: TAK

Możliwość przyjazdu ze zwierzakiem: TAK

Dane teleadresowe

Zakopane, ul. Mrowce 15 b
34-502 Zakopane - Olcza
Tel.: 18 20 114 68
Tel. kom.: 606 425 505
email strona www
wstecz

Copyright 2007