Dziś jest: wtorek, 15 październik

Imieniny: Aurelii, Jadwigi, Teresy

Prezentacja zwykła: Koszt dodania obiektu to 98zł. Obiekt wyświetlany jest przez okres jednego roku
Prezentacja priorytetowa:Obiekt wyświetlany jest na pierwszej stronie listy obiektów. Koszt dodania obiektu na rok to 248zł.
Nazwa obiektu:
Typ obiektu:
Miejscowość:
(Jeśli nie ma takiej miejscowości wpisz ją tutaj)   
Ulica: Numer:
Kod pocztowy: Poczta:
Telefon:   Stacjonarny: Komórkowy:
Email:
Strona www:
(wpisać z http://)
Ilu osobowe pokoje 1os     2os     3os     4os     Inne
Zniżki dla dzieci   TAK
   NIE
Stołówka na terenie obiektu   TAK
   NIE
Parking na terenie obiektu   TAK
   NIE
Plac zabaw dla dzieci   TAK
   NIE
Możliwość przyjazdu ze zwierzakiem   TAK
   NIE

Opis obiektu:

Rodzaj prezentacji:
Zdjęcie 1
(zdjęcia w formacie .jpg lub .jpeg, <= 1,6 MB)
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Regulamin Serwisu:

  1. Regulamin niniejszy określa warunki świadczenia usług w witrynie internetowej www.zakopanek.pl (zwanej dalej Serwisem) oraz ustanawia prawa i obowiązki operatora Serwisu (zwanego dalej Administratorem) i osoby fizycznej lub prawnej korzystającej z usług Serwisu (zwanej dalej Użytkownikiem)
  2. Użytkownik wyraża zgodę na publikację treści oferty, w tym danych teleadresowych, w taki sposób iż są one w pełni widoczne dla osób odwiedzających Serwis.
  3. Użytkownik umieszczając ofertę w Serwisie oświadcza, iż jej treść jest zgodna z rzeczywistością
  4. Użytkownik umieszczając ofertę w Serwisie wyraża zgodę na ewentualną korektę treści oferty przez Administratora Serwisu jeśli uzna on taką korektę za konieczną
  5. Treść oferty oraz dołączane pliki graficzne nie mogą zawierać treści niezgodnych z dobrym obyczajem oraz naruszających polskie prawo
  6. Publikacja oferty następuje po akceptacji jej treści przez Administratora Serwisu oraz przekazaniu opłaty zgodnej z cennikiem na wskazane konto Administratora
  7. Użytkownik umieszczając ofertę w Serwisie wyraża zgodę na jej pełną publikację i wyświetlanie w innych serwisach o charakterze turystycznym należących do Administratora.
  8. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do funkcjonowania Serwisu oraz w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o "Ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)

Akceptuję regulamin

Copyright 2007